Preskočiť na hlavný obsah

Vianočný punč - blesková súťaž s Mimi

Už tretí rok pre vás varia sladký a čím ďalej, tým viac opojnejší (134 kníh do neho zamiešali, z toho by sa jednému zakrútila hlava!), Vianočný punč Vik z Čítajme si spolu, Alžbeta z Malý pampúch a Lucie z Knihy dětem. 

Tento rok sa dievčatá rozhodli punč okoreniť troma ďalšími blogmi: Bookworm´s Diary, Orvokki´s blog i tým našim. Počas hlavných súťaží vám my tri prinesieme po jednej bleskovke - súťaží, ktoré sa bez predchádzajúceho upozornenia objavia na niektorom z našich blogov, takže je to trošku o napätí, aby vám neušla ďalšia šanca na pekné výhry. 


S Mimi sme si pre vás pripravili hádanku:
Táto kniha má s Vianocami spoločné viac ako sa na prvý pohľad môže zdať, veď uznajte - pochutiny ako orech, pomaranč, či jablko sú pevnou súčasťou vianočného stola. K tomu červená farba a chuť rozdať sa (ale s rozumom)...
Na akú knihu myslím?


Vašu odpoveď zaznačte prosím do tohto formulára. Súťaž prebieha 24 hodín a teda svoje odpovede môžete posielať do 7.12.2017 do 20:00 hod. Následne s Mimi vyžrebujeme jedného výhercu.
PS: Účasťou v tejto súťaži si pridávate žreb do finálovej žrebovačky 20.12.2017 u Vik na Čítajme si spolu.

A čo pekného môžete vyhrať?  • nádherné Nečakané priateľstvá a to dokonca s podpisom, nám venovalo vydavateľstvo B4U publishing
  • audioknihu Pinocchiove dobrodružstvá venovalo do súťaže vydavateľstvo Tympanum, aby si vaše hlasivky dali občas oddych
  • po 30 rokoch dotlačenú knihu Lovci mamutov pre všetkých (malých aj veľkých) dobrodruhov nám venovalo vydavateľstvo Rak
  • impozantné Včely, ktoré jednoducho nesmú chýbať v žiadnej detskej knižnici, máme od vydavateľstva Slovart
  • do batoha na cesty vám Ivitko pribalí hand-made obal na knihy
  • tetovačky od Kresky budú deťom asi kradnúť mamy
  • fantastické pohľadnice Dlouhá cesta od vydavateľstva Pinwheels 


  Za všetky krásne ceny ďakujeme skvelým sponzorom, ktorí bez váhania a ochotne poskytli ceny do voňavého Vianočného punču.


  A teraz šup, šup súťažiť :-)


  Update 07.12.2017

  Nebudete veriť, ale do bleskovky s Vianočným punčom prišlo až 248 odpovedí, z toho 222 správnych a tou bolo: O guľkovi Bombuľkovi. Krásne ďakujem za zapojenie sa do tejto bleskovej súťaže s Vianočným punčom. Dnešné debaty na internetoch mi urobili dobrú náladu :-)

  No a teraz k tomu na čo už všetci netrpezlivo čakáte. Ujo random vyrandomoval číslo 47, pod ktorým sa ukrývalo meno...

  Maja Matiaskova

  Srdečne gratulujeme! :-)

  Nezabudnite sledovať ostatné blogy. Na Knihy dětem a Malý pampúch už prebiehajú súťaže, Bookworm´s Diary a Orvokki´s blog pre vás majú pripravené bleskovky, ktoré vypuknú každým dňom. Účasťou v každej súťaži si zvyšujete počet žrebov do finálovej žrebovačky na Čítajme si spolu.
  Držím palce! 


  Komentáre

  Zverejnenie komentára